SO
Soru Sahibi
2 Aralık 2020 18:39

Balgamda kan

Merhabalar hocam ben 3. 4 günlük bi grip geçirdim ama hala tam bitmemişken balgamımda kan gördüm bugün 3. Gün hala devam ediyor zorla balgam çıkardımda içinde yogun bir şekilde oluyor ara sıra öksürük oluyor aynadan baktımda bademciklerim küçük dilim etrafı kırmızı herhangibi bir ateş halsizlik vb bişi yok neden olur

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Acar
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Boğaz Enfeksiyonla bağlı olarak kan gelmesi olabilir ama eğer birkaç gün daha devam ederse göğüs hastalıkları doktoruna da görünmekte fayda var

2 Aralık 2020 23:19