PS
Soru Sahibi
20 Mart 2019 20:11

Baldir agrilari

Hocam.merabalar.ben aylardir bacaklarimdan çok muzdaribim evimin isini yapamaz hale geldim.bacaklarimin üst kismı baldir dediyimiz yer de acayip bi agri bi aci var sanki bi ton dayak yemişim bardirlarim ozellikle .d vitaminim 5 d vitamin eksikliyinden olabilirmi bu agrilar herkes birsey diyor yok intihapli romatizma yok fibrobiyoloji her kafadan bi ses geliyor.inanin artik bu agrilar piskolojimi bozdu kroniklesdi resmen gitmiyot bi halsizlik bi bitkinlik uyandigimda hic uyumamis gibiyim.lutfen bi yol gosterin bana..tesekkur edrm

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, geçmiş olsun. Bu rahatsızlığınız için daha önce muayene olup testler yaptırdınız mı? Uykuya dalamama, sık uyanma ve derin uyumama gibi problemleriniz var mı? Bu tür akınmalarınızı bilmem gerekiyor. Lütfen instagram hesabınız varsa "drbuysal" hesabından bana ulaşın. Yoksa size bir iletişim numarası yazayım, ulaşın lütfen. Sağlıcakla...

21 Mart 2019 09:49

https://www.instagram.com/drbuysal/p/BuxMldynun3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1i3noe9bk6ike

21 Mart 2019 10:13
PS
Soru Sahibi

Lutfen nunaranizi verin.o dediklerinizi yasiyorum derin uyyamiyorum.ve en ufak seste uyanabiliyorum.artı sabah uyandigimda dayak yemis gibi saatlerce kendime gelemiyorum hic uyumamis gibi kalkiyorum heryerim tutulmus vaziyette bacak bel her yerim agrir sekilde uyaniyorum sinir asabilik duygusallikta var..bunun icin gitmedim.en yakin zamanda gideceyim.ama 4 5 yil once romotolojiye gitmisdim ama farkli sikayetlerle romatizma cikmamisdi.buarada gecenlerde crp.3. Küsur cikdi

21 Mart 2019 10:23

*** *** **

21 Mart 2019 10:25