KF
Soru Sahibi
19 Temmuz 2020 03:22

Bağırsaklarımda hareketlilik hissi

Merhaba,24 yaşındayım 2 hafta önce vajinal akıntı nedeniyle doktora gittim ve ilaç kullandım.Ancak ilaçların akıntıyı geçirmediğini gördüm.Tekrar doktora gitmeyi düşünürken idrar yaparken yanma hissi olmaya başladı.Daha önce idrar yolu enfeksiyonu olmuştum.Ama bol su içince yanma hissi olmuyor.Son 4-5 gündür ise bağırsaklarımın olduğu yerde vurma hissi gibi sanki kalp atışı ya da birşey hareket ediyormuş gibi bir his var.Özellikle yatarken ve geceleri hissediyorum.Sadece 1 kere idrar renginin koyu kırmızı gibi olduğunu gördüm.Karnımda bir ağırlık varmış gibi.Sizce bu belirtiler birbiriyle bağlantılı mı? Ve neden oluyor olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Şikayetleriniz birbiriyle bağlantılı değil ve karnınızdaki vurma hissi normal.

19 Temmuz 2020 10:23