ÇE
Soru Sahibi
13 Şubat 2021 21:59

Bademcik şişmesi

Hocam kusura bakmayın rahatsız ettim ama yaklaşık 1 aydır bir bademciğim diğerinden daha büyük 3 dr gittim tonsilit dediler. İğne hap vs. Geçirmedi. Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım anormal bir farklılık olsaydı (lenfoma) bu anlaşılır mıydı? Bir bademciğin 1 Aydan beri inmemesi normal bir durum mudur? Kan testlerinde de bir sıkıntı yok. Kbb uzmanına tekrar görünüp biyopsi mi istemem lazım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Eda Aydın
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Ezgi hanım merhabalar, raporlarınızı görmeden ya da sizi muayene etmeden yardımcı olmam çok zor. Size önerim tekrardan bir K.B.B uzmanına görünmeniz olacaktır.

17 Mart 2021 11:10