DO
Soru Sahibi
27 Haziran 2018 22:56

Bacak estetiği ile ilgili

Merhaba doktor bey bacaklarım biraz kalın bunun için bacak inceltme vb tedavi yönteminiz varmi bacaklarından azayiflamadan sonra arka da eklem bölge sindinde yırtılmaları oldu bunun içinde oneeebileceginiz tedavi yönteminiz varmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Coşkun Erçel
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

iyi günler ben coşkun beyin asistanıyım bacak inceltme için ameliyat yapılabilir yırtılmalar için coşkun bey daha sağlıklı yorum yapacaktır antepteyseniz eğer muayene ücretsizdir sitede numaralarımız mevcuttur randevu alıp gelebilirisiniz

28 Haziran 2018 10:43