ÇZ
Soru Sahibi
10 Ekim 2020 16:56

bacak ağrısı

slm.sol bacagımda diz altında ve diz üstünde omak üzere müthiş ağrım var bu durum gece yatakta daha fazla hissedıyorum .bu durumda uyumam mumkun değil.bu olay ayak bilegimin şişmesi ile başladı .sişlik kalmadı fakat müthiş ağrısı kaldı,kaslarıma elle baskı uyguluyorum kaslarımın çok sert olduğunu hissediyorum .önerilerinizi bekliyorum (yaşım 60 ) teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Çelik
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Geçmiş olsun öncelikle. Diz bölgesinde ağrıdan bahsediyorsunuz ve öncesinde ayak bileği şişliği olmuş. Bu şikayetleri değerlendirdiğimde sanki eklemlerle ilgili ortopedik bir probleminiz varmış gibi geldi. Belden kaynaklı bacak ağrısı değil bahsettiğiniz bu durum. Bence ortopedi uzmanına başvurursanız iyi olur diye düşünüyorom.

16 Ekim 2020 09:34