AH
Soru Sahibi
11 Şubat 2019 21:54

Bacağımı düz yapamıyorum

Hocam kolay gelsin bundan 17 ay önce femur ucunun dizle birleştiği yerden bacağıma bir mermi geldi femur kırıldı ön çapraz bağlar koptu kırık düzeldi ardından da 2 ay önce çapraz bağ ameliyatı oldum fizik tedavi almama rağmen bacağımı arkaya doğru tam katlayamıyorum ve öne doğru tam düz yapamıyorum bir türlü. arkaya doğru yavaş yavaş gelişme gösteriyor ama öne doğru hiçbir gelişme yok ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kompleks bölgesel ağrı sendromu veya , yapışıklık gelişmiş olabilir , bu durum için ortopedi doktoruna kontrole gidip sonrasında fizik tedavi doktorunun önereceği tedavilerle mutlaka yeni bir programa girmelisin , eğer yeni ameliyatlık bir durum yoksa , geçmiş olsun dileklerimle

11 Şubat 2019 22:38