KN
Soru Sahibi
24 Ocak 2021 23:12

Bacağa giren sızı

Hocm merhaba bende bel fıtıgı var sinire baskı yapıyormus biraz sanırım ilk oldugu zamanlarda bacagımda agrı yoktu bugunde spor yaptım sağ bacagımın dizinin üst yanında sızlama hissediyorum sızlama giriyor 5 sn sonra gidiyor bu tekrarlanıyor bu sekilde bazen 10 dkda bi sızı giriyor bazen 2 dkda bir ama sürekli olmuyor ve o bacagımda hafif yanmada hissediyorum bu bel fıtıgından yada spordan dolayı kaynaklanırmı çünkü yaptığım spor ağır değildi açıkçası ve beyin mr ımda normal bacagımda tümor gibi birley olmasından korkuyorum hocam şişlik vs yok ama yaşım 24 kadınım böyle bir şey mümkün olabilirmi pandemidem dolayı çalışamıyorumda sigortam yok size sormaj istedim umarım cevaplıyabilirsiniz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kamil Özen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu durum bel fıtığından olabileceği gibi diz eklemindeki bağlardan da kaynaklanabilir mutlaka bir beyincerrahisi uzmanıyla görüşmenizi öneririm

25 Ocak 2021 07:47