YB
Soru Sahibi
17 Eylül 2021 23:38

Azro 500 mg 29+6 hastalıkta kullanı mi

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için şuan 29+6 haftalık hamileyim akintim var diye doktor Azro 500 mg tablet yazdı ama bu ilaç hamileler için güvenilir mi bu haftalarda kullansam bebeğe bir zararı olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hakan Kanıt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Gerekli olan durumlarda antibiyotik kullanılabilir. Bu haftada özel bir riski olmaması gerekir

20 Eylül 2021 16:10