ES
Soru Sahibi
12 Mayıs 2017 10:08

Ayaklarda içe basma

Sayın hocam on yaşındaki oğlumun ayağı içe basıyor koşarken yürürken bile erken yoruluyor daha önce doktora götürdük on iki yaşına kadar geçer dediler tabanlık kullandık bi faydası olmadı ayakkabıda bile içe bastığı belli oluyor cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nevzat Selim Gökay
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Saliha Hanım Taban düşüklüğü sıklıkla yapısal olan bir durum olup tedavi gerektirmez. Eğer beraberinde ayak ve bacak ağrısı eşlik ediyorsa, gelişme süreci boyunca tabanları destekleyecek bir tabanlık kullanması önerilebilir. Çabuk yorulma, taban düşüklüğünden kaynaklanan bir durum değildir. Geçmiş olsun...

15 Mayıs 2017 13:16