DE
Soru Sahibi
1 Şubat 2016 20:16

Ayak Fetişi

Merhaba Fatma Hanım. Beni size Damla KANKAYA yönlendirdi.12 yaşındayım adım Efe. Küçüklüğümden beri bayan ayaklarına ilgi duyuyorum. Sonradan bunun ayak fetişi olduğunu öğrendim ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin lütfen.

1 cevap
Cevaplar (1)

Efe Bey merhabalar 3-6 yaş arasında başlayan bir rahatsızlık fetişizm. Dürtü kontrol bozukluğu sınıfına girer bunun tedavisi için mutlaka dürtülerin düzenlenmesi için ilaç davranış değişikliği için de psikoterapi almanız faydalı olacaktır. Uzun soluklu bir tedavidir buna hazırlıklı olmanız da önemli. Bilişsel Davranışçı psikoterapi başarılı sonuçlar vermektedir. sağlıkla kalın.

8 Şubat 2016 15:40