yh
Soru Sahibi
28 Ekim 2018 00:21

ayak esitsizligi

iyi gunler hocam,benim bir bucuk yasinda oglum var dogustan sol bacakta 3 cm kisalik var goturdugum doktorlar 3 ameliyat olmasi gerektigini soyluyor yasi ufak icin simdilik yurumesi ozel ayakkabi yaptirmamiz gerekiyormus siz bu konu da ne onerirsiniz fizik tedaviyle ayak esitligi saglanir mi saygilarimi sunarim iyi aksamlar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Osman Nuri Özyalvaç
Ortopedi ve Travmatoloji

Bacak boyu eşitsizliği yapan birçok hastalık vardır tedavi yöntemleri de çok çeşitlidir hastayı muayene edip filmlerine bakmadan bir şey söylemek doğru olmaz

5 Aralık 2018 18:41