dd
Soru Sahibi
17 Şubat 2019 22:35

ayak bilegi

merhaba hocam daha once yazmistim ayak bilegi sinovit nedeniyle kapali ostoofit temizligi yapildi sinus tarsi hastaligi olustu mart 2018ameliyat sonrasinda tibialis posterior tendonu kalinlasiyordu bilekte agri plantar fasii de agri vardi 4 seans cgf prp yapildi 4 seans proloterapi igne yapildigi ertesi gun tendon kalinlasiyor 1 haftaya geciyor du seanslar bitti 8 ay surdu tendon yuruyunce kalinlasiyor 3 4 gun basmayince iniyor %40 iyilesme var doktorun kullandigi tup masada 50 adet tek bir kutuda vacuette isminde seans 300 nette okudum kitlerin kalitesi iyilesmeyi etkiliyor trombosit kalitesinde kullanilan bir markamidir seanslar farkli yerlere sordum 500 e 1500 kadar farklar var tendon diger ayagima gore kiyasladigimda yumusak kaliyor kalinlasmanin olmadigi zaman bile ser degil diger ayaga gore ne yapilabilir baska farkli doktora gidip ordadami yaptirmaliyim tupun kalitesine gore sorguyayip 1 yildir calismiyorum ve yarim saat yuruyince ayak cabuk yoruluyor butun gun ayakta durmus gibi yorgun cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Cengiz Bahadır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

O tupler normak kan alma tupu buyuk ihtimalle PRP tuplleri tek tek satilir. her bir ambalajda bir tane olur. ayrica tendon kalinlasip incelmez. etrafi su topluyor olabilir. ultrason ile igne yapilmasi getekir

20 Şubat 2019 09:11
dd
Soru Sahibi

hocam meil adresi veriseniz ayagimin resmini atabilirmiyim tendonun kalinlastigi ve istirahat sonrasi normale dondugunu benimde arastirmalarim kan alma tupu dedeginiz igne nedir acaba tesekkurler

20 Şubat 2019 20:51
Prof. Dr. Cengiz Bahadır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

sizi ve mr lari gormem gerekir

23 Şubat 2019 00:53