TR
Soru Sahibi
24 Ekim 2019 23:58

Ateşli silah yaralanması sonucu Talus ve tarak kemiği kırığı

Ateşli silah yaralanması sonucu talus kemiği ve tarak kemiğim çok çok parçalı şekilde kırıldı şu an 36 gündür yarım alçıda duruyor ayağımın üst bilek kısmından giren kurşunlar alt taban kısmını patlatarak çıkmış ve doktorlar cerrahi müdahale olumsuz diyorlar şu an yuruyemiyorum. Basınca acıyor doktorlar kosamazsin ziplayamazsin merdiven inip çıkamazsın diyorlar en ağır senaryo bu diyorlar ve ben şu an daha ağırıni yaşıyorum yuruyemiyorum yapılabilecek herhangi bir şey varsa yada ne yapmalıyım bilgilendirirseniz çok memnun olurum bu yaşta sakat kalmak istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hacı Ali Olçar
Ortopedi ve Travmatoloji

Kırıkları değerlendirmek gerekir. İçeride yabancı cisim var ise damar ve sinire yakın değilse cikarilabilir

27 Ekim 2019 09:45