ŞS
Soru Sahibi
29 Ağustos 2019 01:22

At nalı böbrek

Hocam nefroloji takibindeyiz ama bu dmsa, da çocukta böbrek yetmezliği varmıdır bu sonuç çocuk daha ufaktı dmsa yapıldığında şimdi ultrason ve tit le bakıyo doktorumuz kusura baknayın sizden bilgi almak istiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Yaşar Hüseyin Onganlar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doğru takip bu yöntem. İdrar yolu enf.geçirmezse ek bir sorun yaşama riskiniz yok. Ultrason takibide doğru. 6 ayda yada yılda bir nefrolojiye de gidin.

30 Ağustos 2019 19:42
ŞS
Soru Sahibi

Hocam teşekkür ederim

30 Ağustos 2019 23:23
Uzm. Dr. Yaşar Hüseyin Onganlar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Rica ederim.

3 Eylül 2019 01:03