AA
Soru Sahibi
24 Mayıs 2021 14:35

Aşırı zayıflama ve diyabet

Merhabalar hocam , ben 22 yaşındayım son haftalarda idrara sık sık çıkıyorum , çok zayıflamaya başladım ( iştahım yerinde ) ve bazen karaciğerle böbreğin olduğu sağ kısımda sırta vuran ağrı oluyor ama son günlerde bu ağrılar geçti . İnternet de belirtilere bakıyorum diyabetteki belirtilere benziyor ama ben normalde sağlığıma dikkat eden biriyim abur cubur ve şekerli şeyleri neredeyse hiç tüketmiyorum özellikle son 1 senedir.Sizce ne olabilir açıkçası korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hacı Murat Çaycı
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Geçmiş olsun, ilk fırsatta aile hekiminize başvurmanızı ve gerekli tetkikleri yaptırmanızı öneririrm. Doç.Dr.Murat Çaycı

25 Mayıs 2021 14:38