ys
Soru Sahibi
24 Haziran 2019 17:07

aşılama tedavisi

Merhaba ben 26 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim. gebelik düşünüyoruz fakat eşimin spermiyogram test değerleri düşük çıktığı için aşılama tedavisine yönlendirildik. bunun için hastaneye gittiğimde benim değerlerimde de sorun olduğu söylendi fakat önceki doktorum hormonlara baktığında değerlerim normal ve sıkıntı olmadığını söylemişti (o sıra folik asit vermişti doktorum etkisi olabilir mi?) şuan ki doktorum da kist olduğunu söyledi (kist etkiler mi değerleri?) ve yasmin verdi kistin kaybolması için değerler sıkıntılı olduğu için aşılama değil de tüp bebek yapılabilir bi daha bakalım hormonlara dedi. tamamiyle kafa karışıklığı oluştu bende ne gibi bi yol önerirsiniz?başka bir hekime gitmeli miyim? folik asit kullanmaya devam etmeli miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ertan Adalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Siz iyi bir merkezde tekrar muayene olun

25 Haziran 2019 23:07