BF
Soru Sahibi
15 Eylül 2021 03:40

Ard arda hissedilen göğüste sıkışma hissi

merhabalar bazen göğsümde 1 saniye nefesim kesilir gibi elektirik çarpar gibi oluyor yumruk vurmuş gibi o an kalp ritmim garip oluyor. Stresli dönemlerde bunu daha yoğun hissediyorum. Dün akşam uzanırken ard arda 15-20 saniye içinde 7-8 defa hissettim ve biraz korktum açıkcası. Buna ekstrasistol mü deniyor onuda bilmiyorum. Ard arda bu kadar olması bir sorun teşkil eder mi yoksa normal midir? cevap verirseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kas spazmı ve/veya ekstrasistol olabilir. hayati riski yok, sıcak ve dinlenmekle geçebilir.

15 Eylül 2021 11:55