UM
Soru Sahibi
21 Ekim 2018 23:20

Apseli diş çekimi

Hocam merhaba, apseli azı dişim vardı.3 hafta antibiyotik kullanmama rahman apse geçmedi. 2 gün once doktorum çekelim dedi ve çekti.zorlu bi çekim oldu çekerken diş kırıldı. Hala antibiyotik kulanıyorum.şuan ağrı yok ama çekilen diş etim biraz kararık ve beyaz diş parçaları var sanki ya da apsenin etkisi mi anlayamadım.diş gibi biraz sertte o beyazlıklar. Acaba diş parçası kalmış olabilir mi ? Yoksa apse midir ? Eğer diş parçası ise iyileşmesini bekleyip öyle mi gideyim doktora , hemen mi gideyim ? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ömer Polat
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhabalar Melike hanım, öncelikle geçmiş olsun. Bahsettiğiniz şikayetler diş çekimi sonrasında görülebilen komplikasyonlardır. Maalesef size ağız içi ve radyolojik muayene yapamadığımızdan net olarak birşey söyleyemiyoruz. Vakit kaybetmeden hekiminiz ile iletişime geçmeniz daha yararlı olacaktır. Saygılarımla.

8 Kasım 2018 13:43