AB
Soru Sahibi
27 Eylül 2020 07:16

Aort anevrizması

Merhaba ben 16 yaşındayım 5 yıldır falan karnımdan kalp atışı sesi duyuyorum eskiden daha az gelirdi sanki ama şu an daha çok geliyor ve bastırınca sertlik var internetten aort anevrizmasını okudum acaba o olabilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferid Gojayev
Kalp Damar Cerrahisi , Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi

Merhaba. Bunun tanısını çok basit bir müayene ile netleştirebiliriz. Buyurun sizi Bu şüpheden kurtaralım

27 Eylül 2020 15:57