MG
Soru Sahibi
10 Haziran 2019 15:39

Anti Hbs degeri

Merhaba Gülşah Merhamet ben. Size bir soru sormak istiyorum. Anti hbs degerim *** *** ** cikmis.Bu ne anlama geliyor acaba.Cevabiniz icin simdiden tesekkur ediyorum ve iyi calismalar diliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İrfan Koca
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

hepatit B açısından koruyucu antkor düzeyiniz. detaylı bilgi için intaniye dr una başvurabilirsiniz.

10 Haziran 2019 15:41