KE
Soru Sahibi
9 Ocak 2007 00:00

annem sol el bilekten sinir sıkışması için opere oldu. sağ ayak parmakları

annem sol el bilekten sinir sıkışması için opere oldu. sağ ayak parmakları arasında açılma var.sağ ayağın üst kısmı kızarıyor bazen şişiyor. çok şiddetli ağrı ve acı var.bir yol gösterirseniz sevinirim ortapdedi birkaç yere gitti.biri topuk dikeni dedi tedavi cevap vermedi.biri topuk dikeni değil dedi.şaşırdık ne yapacağımızı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Erdemli
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Kuruoğlu, Bir fizik tedavi uzmanına gidin

18 Ocak 2007 00:00