BH
Soru Sahibi
11 Mart 2020 17:49

Anksiyete rahatsizligi

Anksiyete sorunum var bunu daha çok hastalık kaygısı olarak yaşıyorum. Selectra, tofranil kullanıyorum hiç etkisi olmadı doktora söyledim ek olarakta abizol verdi ama anksiyete ile alkali bir endikasyonu gorunmuyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Anksiyete bozuklukları bir hastalık kümesidir. Panik bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres bozukluğu bunların önde gelenleridir. Her birinin tedavisi farklıdır. Öncelikle doğru teşhise ve sonra da etkin tedaviye ihtiyacınız var. Tedavinizin başarısız olmasına üzüldüm. Doktorunuza tekrar danışabilir ya da doktorunuzu değiştirebilirsiniz. Aripiprazol etken maddeli Abizol'ün reçete edilmesine anlam veremedim.

11 Mart 2020 18:35