21 Aralık 2021 01:51

Anksiyete kaygi bozuklugu okb

Merhaba hocam ben anksiyete tedavisi göruyorum ama sanki okb ye gecti gibi herzaman delircemi dusunuyorum gunlerim nasil gececek böyle gecerse yillar nasil gececek diye dusunce geliyo korkuya kapiliyorum yakin bir zamanda evlenecegim evlenince ne yapacagim yinemi bu tur stresli korkulu olacagim diye dusunuyorum ailemin yaninda aksamlari oturamiyorum onlarin yaninda oturdugumda stresim korkularim artacagini dusunuyorum ve öylede oluyor oturdugum zaman cok kötu strese giriyorum aklimdan gecen her dusunceye kapilir oldum ve inanmiyorum ama gecen dusuncelere yinede hep ayni seyi tekrarliyorum bi dusunce gectigi zaman yok ya öyle degildir felan diyorum artik duuncelerle konusuyorum aklima gelen dusunceyi yapmadigimda bu sefer bak yapmadin diyorum ama sanki baska birisi diyor gibi hissetiyorum uyumaya geldigimde tekrarlaycak bu dusunceler diyorum ve yataktan kalkiyorum uyuyamiyorum sabah kalkar kalkmaz hep aklimda bu olay var her an aklimda hic cikmiyor sanki kazimislar oraya hocam bu sizce ne teshis koymak belki suan zordur ama sizce neye benziyor tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

"Anksiyete tedavisi görüyorum" ilk cümleniz. Bu nasıl bir tedavi ki bu durumdasınız? Dakika kaybetmeden doktorunuzla vedalaşın ve iyi bir doktora ulaşmaya çalışın.

21 Aralık 2021 04:52