Soru Sahibi
1 Eylül 2019 00:14

Ankisiyete

Merhaba hocam ben panik atak hastasıyım geçen sene ilaç kullandım 8 ay 5 ay önce bıraktım şu sıralar yine başladı ankisiyete ve stres ateş yaparmı merak ettiğim bu çok yüksek ateş değil ama kendi kendine sakinleşince düşüyo ama üşüme hissi kalıyo teşekkürler

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Merhaba, bu tür şikayetlerinizde psikiyatrik tedavinizi yürüten doktorunuzla irtibat kurunuz onun önerileri doğrultusunda davranın, bu mümkün değilse bir genel tıbbi muayeneden geçmenizde ve durumun fiziksel bir etkenden kaynaklanmadığından emin olmakta fayda vardır. Geçmiş olsun.

23 Eylül 2019 00:08
Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl Psikiyatri

Yazar toplam 122 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Acil bana yardim edin Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Ilaç bırakma Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Hocam fikrinizi yazar mısınız Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Anksiyete bozukluğu Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Online Terapi Uzm. Dr. Mahmut Emre Kızıl
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube