.Z
Soru Sahibi
16 Nisan 2024 11:51

Anjiyo hakkında

Hocam merhaba, Anjiyo önerilen hastalarda nefes darlığı, yorulma, halsızlık olmadan ve on bin adımlı yürüyüşü hiç bir sorun olmadan tamamlama, beş katı asansör olmadan merdivenle yorulmadan rahat çıkmak tüm bunlar iyi olması Anjiyo için neden teşkil etmeyebilirmi? İyi çalışmalar.

2 cevap
Cevaplar (2)

Kalple ilgili herhangi bir şikayet yoksa bahsettiğiniz gibi anjiyoya gerek yok zaten.

17 Nisan 2024 09:58
.Z
Soru Sahibi

Hocam,bilgi için çok teşekkür ederim. Muayene bulguları, EKG, EKO çok iyi ama Efor testinde yorulma olmadan sonuna kadar devam etmeme rağmen Efor sırasında Göğüste yanma ve testin pozitif olması ile Anjiyo önerildi.

17 Nisan 2024 11:19

Efor sırasında göğüste yanma olması ve testin pozitif olması anjiyo gerektirir.

17 Nisan 2024 14:54