.N
Soru Sahibi
3 Ağustos 2014 22:40

Anevrizma ve damar tıkanıklığı ilaç kullanımı

Hocam merhaba annem 73 yaşında aort damarında hafif bir genişleme var 4 olmuş diltizem beloc gibi ilaçları kullanamıyor kalp ritmi düşük olduğu için boyun damarları tıkanıklı için ek bir ilaç verdi doktorumuz Vastarel daha önce kullanmıştı 2 yıl ozaman pek sorun yaşamamıştık ama birkaç gün kullandıktan sonra annemde ayakta iken aniden fenalaşma ve tansiyon dşüklüğü yaşadı normalde olan bir durum değil acaba anerizma nedeniylemi bu ilaç yan etki yapmış olabilirmi şimdiden teşekkürler

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Anevrizmayla ilgili değildir.İlaç yeni başlandığında böyle durumlar olabilir. Devam etsin.

5 Ağustos 2014 17:07
Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner Kardiyoloji

Yazar toplam 464 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
lazer epilasyon cihazları Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
Kalp Yetmazliği Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
sekundum asd küçük Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
hafif st depresyonu nedir Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
hızlı kalp atması Prof. Dr. Filiz Ersel Tüzüner
Kardiyoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube