KA
Soru Sahibi
27 Aralık 2011 01:17

Anal Stenoz

Merhaba hocam. Benim 2 aylık bebeğim var. Kakasını 8 gündür yapmıyordu. Dün doktora götürdüm anal stenoz teşhisi kondu. Herhangi bi ilaç vermedi parmağımı kremleyip makatına sokarak 5 dk bekletmemi istedi. Bu konu hakkında bana ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz. Yada siz ne önerebilirsiniz? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emir İmani
Çocuk Cerrahisi

anal stenozda numaralı özel dilatasyon(genişletme) demir çubuklar kullanırız.dilerseniz üniversite hastanesine baş vurun.geçmiş olsun.

29 Aralık 2011 13:48