YI
Soru Sahibi
13 Aralık 2019 10:50

anal fissür

merhaba sevgili hocalarımız... bende hemoroid ve makat çatlağı var.. genel cerraha muayene oldum.. yaklaşık bir buçuk ay geçti hala devam ediyor ağrılarım.. hatta öksürdüğümde makatta şiddetli ağrı oluyor.... bu nasıl geçer ne yapmam gerekiyor.. şimdiden çok teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. MUSTAFA BOLAT
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba İsa bey öncelikle geçmiş olsun . Daha önce genel cerrahi uzmanına muayene olduğunuzu belirtmişsiniz tedavi görmediniz sanırım . Bu gibi şikayetlerde bir proktoloji uzmanına görünüp tedavi olmalısınız, bir kaç tedavi yöntemi var bunlar rahatsızlığınızın evresine göre değişir . İstanbuldaysanız kliniğimize gelip size yardımcı oluruz.

14 Aralık 2019 13:25