DO
Soru Sahibi
28 Kasım 2017 02:42

Ameliyay sonrası morluk ve şişme

Yaklaşık 1 hafta önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum. Evde idmanları, pansumanı iğneleri yapıyorum. İlaçlarımı düznli kullanıyorum. Dizime buz uyguluyorum.36 Yaşındayım. Ameliyat olan dizimin 10 santim altında hissizlik ve ufak morarmalar oldu. Ayrıca ayak bileğimde aşırı olmasa da şişme oldu. Bu durum normal mi? şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bülent İnce
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba . Muayene olmadan bilgi verilemez. Doktorunuza danışmalısınız . Geçmiş olsun

29 Kasım 2017 08:42