EE
Soru Sahibi
21 Temmuz 2018 01:37

Ameliyata uygun muyum?

Merhabalar hocam.. Bir arkadasın tavsiyesi üzerine size ulaşmak istedim. Ben de pek çok hastanız gibi senelerdir kilo vermek için yapmadığı sey kalmayanlardanım. Ama artık bır kısır döngü içindeyim ve kilo verememek ben de iyice özgüvensizlik yaratmış durumda. Size ilk sorum:Vucut kitle indeksi 34,7 olmasına rağmen diyabet ve yüksek tansiyonum olduğu için ameliyat olabılır miyim? 2.sorum:Antalya dışından geleceğim için ne kadar süre orada kalmam gerekli? Son sorum ise:Ameliyat ve diğer masraflar için ne kadar bir ödeme yapmalıydı? Cevaplarınız için şimdiden tesekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurullah Bülbüller
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Merhaba Ameliyat için uygunsunuz mevcut hastalıkların düzelir ameliyat sonrası. Toplam 4- 5 gün yeterli bizim için. Fiyat konusu Türkiye de yaşayanlar İçin tüp mide için toplam *** *** ** by-pass ameliyatları İçin *** *** ** tl Selamlar

21 Temmuz 2018 07:12