ky
Soru Sahibi
22 Ocak 2019 15:03

ameliyat 20 lik diş

kaan bey merhaba; benim sağ alt tarafta 20 lik dişim için bir çok doktora göründüm ve ameliyat dediler. bazı doktorlarda çekilebilir dediler. fakat dişim sinire yakınmış. ben korktuğum için hep erteliyorum. bu konuda bilgi alabilir miyim. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Kaan Hamurcu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhabalar Yasemin Hanım. Öncelikle geçmiş olsun. Gömülü 20 yaş çekimleri çene cerrahlarının uzmanlık alanına girmektedir. Doğru yaklaşımlar yapıldığı taktirde sinirle ilgili bir problem yaşamanız muhtemel değil. Kliniğimizi ziyaret ederseniz ayrıntılı panaromik film çekimi ve muayenizi yapabiliriz.

22 Ocak 2019 18:09