ÖC
Soru Sahibi
31 Mayıs 2017 14:59

amaliyat sonrası sıkıntılar

2016 yılı kasım ayında bartolin kisti ameliyatı oldum çok büyük olduğu için içini boşaltmadan hepsini aldığını söyledi aynı anda laparoskopik ameliyatla yumurtalarımı bağlattım 6 ay geçtiği halde hala vajinamda acı hissediyorum ve eşimle birlikte olamıyorum bu normalmi ne kadar sürede düzelirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Demirkıran
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Bu ameliyatlardan sonra ağrı olabilir. Doktorunuza görünmenizde fayda var Dr fuat demirkıran

7 Haziran 2017 22:59