ym
Soru Sahibi
27 Şubat 2014 13:07

ALKOL

Merhaba hocam kolay gelsin yasim 30 yasindayim 10 senedir alkol kullaniyorum son iki aydir tek bira dahi alkol butun cesitleri aldiktan bes dakika sonra yüzüm butun suratim kipkirmizi oluyor ve vucudumun gögüs hozzasina kadar kirmizilik iniyor karaciger testi yaptirdim alt.ast.gtt bunlar normal cikti benim basaka yapacam tedavi sekli varmidir hocam simdiden tesekkur ederim yardimci olursaniz cok memlun kalirim bunun altinda baska bir hastalik olabilirmi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. M. Ziya Mocan
Dahiliye - İç Hastalıkları

Vücudunuz alkole karşı alerjik reaksiyon veriyor olabilir karaciğer fonksiyonlarınızın normal olmadığını düşünüyorum tekrar tahlil yaptırınız

28 Şubat 2014 23:55