AC
Soru Sahibi
18 Aralık 2018 12:29

Alışma sorunu

Merhaba 4 aylık Doğu-Avrupa Çoban köpeği sahiplendim. Bana ne kadar sürede alışır ve sahibi olarak görür?Köpek 1gündür bende yemek yemiyor ve oynamıyor. Ne yapmam gerek?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, işlerimin yoğunluğu nedeniyle cevaplara dönemedim. Ama şu ana kadar size alışmış olması gerekiyor. Yine de şunu söylemek isterim ki, köpekleri hem evde hem dışarıda baktığınızda yani eve de alabiliyorsanız, sizin vücut dilinizi öğreneceğinden daha çabuk adapte olurlar ve kendilerine güvenleri artar. Tekrar geçmiş olsun

20 Nisan 2019 17:21
AC
Soru Sahibi

Teşekkürler herşey gayet güzel ve yolunda

20 Nisan 2019 22:30

Harika

26 Nisan 2019 14:15