İB
Soru Sahibi
20 Kasım 2021 15:57

Akrabalık merakı

Faruk hocam öncelikle merhabalar. Şunu bildirmek isterim ki size ulaşma çabasında olma sebebimin sağlık yönünden bir alakası yoktur. Sadece merak ediyorum ki:Benim adım Bekir Mustafa İNCECİK doğma büyüme Kahramanmaraşlıyım ve geçmişini araştıran bir insanım araştırmalarım içerisinde soyumuzun adana, kahramanmaraş ve samsun'a dağıldığı görülüyor. Bende şöyle sanıyorum ki oturup bir çay, kahve içsek akraba çıkarız... Sizi de dünleyin kahramanmaraşın haber kanalı Aksu tv'de alt yazı şeklinde gördüm incecik olunca bir araştırayım dedim bilginize. 💯

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

biz adanalıyız ve antakyadada incecik soy isimli kişiler var, haber kanalında ne şekilde adımız geçti acaba, teşekkürler

22 Kasım 2021 09:26