gY
Soru Sahibi
13 Ekim 2021 11:17

Akcigertomografisi

Sayin degerli hocsm 6sene oldu ust mediastende sagparatrakeal ic hiluslu korunmus 10 mmlik lenf nodu var hocsm kimi 9 mm kimi 8.5mm kimi 10 mmolarak olculuyor hocam ici ysgli lenf nodu dedi radyoloji radyolaji bi olctu 10mm bi tekrar olctu 9mm dedi hocam bazen olcum 1mmlik hata olabilir diyor hicam ben bu lenf nodunu devamli kontrol ettirmeme gerek varmi tehlikelimi hocam grip olmustum gripken lenf nodu buyurmu ssygilar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba yağlı hilusu bulunan lenf nodu iyi huylu olarak değerlendirilir. Enfeksiyondan sonra oluşabilir. Ölçüm elle yapıldığı için ufak tefek fark olabilir. Geçmiş olsun. Kontrole gerek yok gibi duruyor. Yine de doktorunuza danışabilirsiniz. Geçmiş olsun.

13 Ekim 2021 12:06