ÖN
Soru Sahibi
25 Şubat 2021 20:29

akciğer sorunu sonrası ağrılarım

Doktor bey merhabalar. plevral efuzyon vardı gecti bu surecte Avelox kullandım yan etkileri çok oldu ilacı kullanalı 3 ay oldu ama hala bacaklarım zor iş görüyor sanki. Kol bacak sürekli kramp giriyor karincalaniyor deriye dokunsam çabuk kızarıyor bir garip oldum. İlacla ilgili araştırma yaptım ve korkunc iddialar var internet uzerinde. Fibromiyalji yapabilecegi de yazıyor ki gogus agrilarimda var. Kalıcı yan etkileri olan bir ilaç diyorlar abartılıyor mu sizce bu ilaçtan ağrı sızı kas gucsuzlugu yaşayan hastalariniz oldu mu ne yapilabilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Yahya Çelik
Genel Cerrahi , Proktoloji

Göğüs hastalık ları uzmanına sormalısınız Benim branşımla ilgili değil Geçmiş olsun

27 Şubat 2021 20:19