4 Kasım 2019 19:36

Agrıproblemleri

Hocam mrhb benim belimde uctane fıtık ve l3.4.l45.ls1 bunlarda darslma ve boyunda c5.6 6.7 daralma izlenmekte ve sol kalcadan baldırıma agrı piriformens sendromu dediler birde sag kalcada kucuk yırtık var dediler birde tenisci dirsegi var kollarımda tedavisi varmı ameliyatsız birde kac seand surer bartında gelicem bana yardımcı olun lutfrn ben insaatta calısyom bana maddi olarak yardımcı olma sansınız olurmu azda olsa saugılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet İnanır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Sevgili Ümit BEY, buyrunuz..

4 Kasım 2019 22:02