KK
Soru Sahibi
31 Aralık 2020 20:32

ağızda yara

Hocam merhabalar. Ağızımda azı dişlerimin bitanesinin orda küçük bir yara var aynısından simetrik olarak karşı tarafta da var şuanlık ağrı yok ama bir hafta öncesi hafif ağrıyordu. Dikkatli baktığım zaman azı dişlerimin yanağa yani ete değidiğini farkettim. Hocam ağız içi yaraları kanser olabilir diye bir şey duydum bu benim kliniğimle uyuşuyor mu biraz bilgi alabilir miyim. Pandemiden dolayı diş hekimine gidemiyorum. şimdiden teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar görmeden bir şey demek doğru olmaz ama kronik travma yirmilik dişlerden dolayı olabilir ve bunun kansere dönüşümü çok düşük bir ihtimaldir

31 Aralık 2020 20:45