Fn
Soru Sahibi
16 Ağustos 2020 00:06

Adete yakın ilişki

Merhaba hocam. Düzenli adet gören biriyim, beklediğim adet gününe beş gün kala ilişkim oldu riskli dönem midir? Bundan emin olamadığım için 6 saat içinde ella kullandım ve beklediğimden iki gün adet gerçekleşti. Miktar ve süre bakımından öncekilerle aynıydı. Gebelik ihtimali artık yok değil mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Semih Zeki Uludağ
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba, gebelik olma ihtimali çok çok düşük.

16 Ağustos 2020 10:43