KF
Soru Sahibi
11 Kasım 2018 20:42

Adet kanı mi kızlık zarı mi

Merhaba lütfen yardımcı olun bana dusunmekten uyuyamıyorum.yaklasik 3 ay önce yeğenim vajina deliğinin olduğu bolgeme çok sert bı tekme attı canım çok yandı.İki saat sonra lavaboya gittiğimde iç camarimda dört beş yerde kahverengi lekeler vardı.iki gün böyle devam etti sonra adete dönüştü . adetime daha bir hafta kalmıştı.benim sorum şu olacak.Bu kahverengi lekeler adetle mi ilgili yoksa kızlık zarim bozuldu yada zedelendi mi. Çok korkuyorum lütfen bana bilgi verin.Tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yılmaz Özcan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geçmiş olsun.Tekme atma veya düşmeye bağlı kızlık zarı yırtılması beklemiyoruz.Yine de muayene olmanızı tavsiye ederim

2 Ocak 2019 11:49