bs
Soru Sahibi
30 Aralık 2018 01:03

adet kanamasi

hocam saygilar.evliyim,dogum kontrol hapi kullaniyorum.adet kanamam olmuyor camasirimda hafif bir renk goruyorum,haptan oturu tarihleri bildigim icin tahmin edebiliyorum ve bu kadar kanamam yok diyebilirim.yasadigim sehirde doktora gttm ve doktor hanim pek ilgilenmeyerek hafif bir pembelik de adet icin yeterlidir diyerek ustune dusmememi solemis oldu katiliyor musunuz hocam.tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali SEVEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Katılıyorum selamlar

17 Şubat 2019 13:23