BZ
Soru Sahibi
5 Kasım 2021 11:30

ADET GECİKMESİ

Hocam merhaba erkek arkadaşımla adetten 2 gün sonra 23 temmuzda sürütnme ile ilişki yaşadık.Bende iç çamaşırı vardı onda ise bir şey yoktu daha sonrasında her seferinde boşalacağını hissedip gidip başka bir yere boşalsa da ben zevk suyundan şüphelenip hemen ertesi gün hapı içtim.İlişkiden 13 gün sonra kan testim 2 çıktı.Ardından 2 ay düzenli olarak regl gördüm biri 6 gün biri 9 gün. 3. ayda 3 adet evde test yaptım ama idrara sıkışık değildim ve gün ortasıydı negatif çıktı.Bu ay 3. reglimi hala olmadım bu durum ertesi gün hapından kaynaklı olabilir mi çünkü 25 eylülde sümüksü akıntı geldi sanırım yumurtlama dönemim o zaman oldu.Göğüs hassasiyetim var şu an

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

geb olmaz

9 Kasım 2021 14:08
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

ertesi günleri hapları adet düzensizliği yapar

7 Şubat 2022 15:52