GK
Soru Sahibi
21 Ekim 2019 22:45

Adet gecikmesi

Merhaba size bir sorum olucaktı Haziran ayında hamile kaldığımı öğrendim 6 haftalıkken sağlıksız olduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım 3 ay adetim düzenli geldi ama bu ay 35 gün oldu hala gelmedi beta hcg ye baktırdım 1.20 çıktı doktorda tarlusal verdi sizce kullanmalı mıyım teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şerife Dikayak
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Kullanın kist varsada geçmesine yardımcı olacaktır

23 Ekim 2019 11:52