TD
Soru Sahibi
27 Eylül 2020 10:36

Adet düzensizliği

Merhaba hocam benim adet düzensizliği sorunum var doktora gittim ve hormonlarım normal çıktı fakat adet olamıyorum buna rağmen bana doğum kontrol hapı yazdılar 6 aylık tedavi sürecinde düzenli oluyordum fakat hapı bırakınca tekrar düzensizleşti hormonlarım da iyi yine ve bana yine doğum kontrol hapı yazdılar ben bunun dışında diğer hastalıklarım için önceden çok hap kullandım ilerde bu sorunum yüzünden doğurganlığımda sorun olur mu korkuyorum ve toplumun baskıları yüzünden ilerde evlendiğimde ilk gecem de kan gelmemesinden korkuyorum cevap verebilir misiniz lütfen teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Tahsin Sanisoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

yumurtlama düzensizliğine bağlı adet düzensizliği olabilir, düzenleyici tedavi doğurganlık potansiyelini etkilemez.

14 Ekim 2020 16:53