DG
Soru Sahibi
31 Aralık 2018 16:11

Adet düzensizligi

İyi günler bi sorum olcaktı adet düzensizligi için üç aylık bi ilaç tedavisi gördüm ilacı kullanırken hastanıyordum ama geçen ay ilacım bitti geçen ay 30 da adet olmuştum ama bu ay olmadım bir haftadır süren kahverengi akıntım oluyo bu ilacı bıraktıgım için olur mu cevap verirseniz çok sevinirim

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tedaviniz tam olmaamıştedavi olmanız gerekir

30 Ocak 2019 10:24
Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Uzm. Dr. Mümtaz Yüce Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 520 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Mantar yüzünden mi acı? Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Bpd geriliği Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Yardım edin Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Gebelik ve polip Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Adet gecikmesi Uzm. Dr. Mümtaz Yüce
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Fatma Güray Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Sultan Can Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Barış Boza Kadın Hastalıkları ve Doğum
Dr. Asya Özcan Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Özge Şehirli Kıncı Kadın Hastalıkları ve Doğum
x
Facebook Twitter Instagram Youtube