TY
Soru Sahibi
16 Haziran 2015 00:50

AclaSta 5mg çözelti

Merhaba benim anneme yapılan testler sonucunda yüksek derecede kemik erimesi teşhisi konuldu ve bunun tedavisi için aclasta çözeltisi verilmiş bugün sabah serumu aldıktan sonra ciddi kas ağrıları başladı ve yüksek ateşi bu ilacın yan etkilerini nasıl en aza indirebiliriz ve bu kadar yan etki yapası normal mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Cavit Meclisi
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

merhaba, bu yan etkileri yapabilir. ilacın devamı ya da değiştirilmesi konusunda annenizin sağlık durumunu iyi bilen doktorunuzla görüşmenizde yarar var.

17 Haziran 2015 09:43