AH
Soru Sahibi
17 Temmuz 2020 02:51

Açılma olurmuydu

Hocam merhaba ben tam 40 haftalık hamileyken hafif sancılarım tuttu hastaneye gittim 1.5 cm açılma vardı suni sancıyla19saat boyunca ve sadece 2cm tek açıldı artan sancılara dayanamadım ve panikatagim tuttuğu için sezeryan istedim çokta memnunum çünkü açılma çok geç oluyordu ben dayanamıyordum sancılara. eşim ve ailesi tepki gösterdi bu duruma acaba hocam hatamı yaptım yoksa o kadar saat bekledim acılma olur muydu saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Arzu Çabuk Dökmeci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sezaryen haramını sen değil doktorun vermiştir, dolayısıyla doğrudur

17 Temmuz 2020 09:32