ts
Soru Sahibi
4 Ekim 2020 13:42

Acilllllllllllll cevap rica ederim

Hocam merhabalar. Hocam benim yaklaşık 4 ay önce başlayan şikâyetlerim var sağ göz ağrısı elmacık kemiği uyuşması sağ taraf. Hocam ben sinüzit dedim baya erteledim geçen günlerde gittim hastaneye çekilen beyin mr da sağ maksiller de mukozal retansiyon kisti var yazıyor. 2 hafta antibiyotik kullandım geçmedi 2 hafta sonra tekrar gittim sinüs bt çekindim onda ise sağ maksiller sinüs yumuşak doku ile dolgun görünümde. S şeklinde deviasyon izlenmiştir nazal septum da. Her iki orta konka anteriora paradosk görünümdedir. Sinüs bt de yumuşak doku ile dolgundur yazıyor bu sarkomlar veya diğer tümör olma olasılığı varmış benim ilk zamanlar burnumdan kanlı sümük geliyordu. Şimdi çok korkmaya başladım 2 ay sonra ameliyat tarihi verebilirim dedi doktor. Hocam mr da sarkom veya diğer tümörler olsa görülmez mi, yanılma durumu varmı psikolojim bozuldu hocam uyku bile uyuyamiyorum:(((

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Gecmis olsun. MR da karisiklik olması zor sarkom, malign ve agresif görünümu ile taninir. Oyle olsa soylerlerdi size

4 Ekim 2020 14:30